
Ekonomi och Företag 2025 närmar sig
Ekonomi- och Företag den 24-25 september är en stor mötesplats för företagare och ekonomer, fylld med innovationer, seminarier och intressanta talare. Vi från Bokio kommer givetvis vara där för att visa upp våra produkter och ser fram emot många intressanta möten!
Kom och prata med oss!
Mässan är ett av få tillfällen du har att träffa oss bakom Bokio i verkligheten. Det är ett utmärkt tillfälle för att få ett ansikte på oss som utvecklar tjänsten och diskutera hur framtidens bokföring ser ut. Kanske undrar du över hur en viss funktion fungerar, hur du kan få ut maximalt av Bokio eller vad du vill se i Bokio framtiden?
På mässan kommer det även finnas många intressanta talare som bland annat går igenom skattenyheter, bland annat de nya 3:12-reglerna.
Här hittar du oss
Ekonomi & Företag äger rum i Kistamässan på Arne Beurlings Torg 5. Väl inne i mässhallen så håller vi till i monter P:26-Q:26 och ser fram emot att diskutera vad du än har på hjärtat. Om du har snabb reaktionsförmåga på våra spel har du även möjlighet att vinna fin-fina priser och merch!
Du kanske också är intresserad av
Kom igång med Bokio idag!
Med företagskonto och automatiserad bokföring samlat blir allt enklare, tryggare och billigare. Kom igång direkt, du binder dig inte till något.
Skapa konto Se våra priser